Upgrade detektorů F75 a F75 Ltd na verze V2.0

27.12.2014 22:44

Fisher nabízí upgrade detektorů F75 a F75 Ltd, kterou je možno realizovat online v továrně v USA.
Toto je přesný překlad popsaného postupu ... https://www.fisherlab.com/hobby/upgrade.htm

Servis:
S každým upgradem bud provedena kontrolu detektoru, vyčištění a ten pak bude zaslán v nové krabici a s novým návodem. Upgrade bude trvat 2-4 dny (bez doby přepravy). V případě platné záruky bude učiněna kontrola i servis a případná výměna jiných součástek. Pokud již záruka pozbyla platnosti, budete mailem informováni o tom, co jiného je třeba opravit či vyměnit a kolik by to stálo.

Prodloužená záruka:
V době upgradu si můžete zakoupit i prodlouženou záruku. To je příležitost obnovit vaši záruční dobu. Pokud je vaše záruka stále v platnosti a vy si budete přát prodlouženou záruku, budeme k tomu potřebovat dokumenty vydané dealerem při prodeji, kde bude vidět, kdy byl detektor zakoupen. Záruční doba bude pak prodloužena o 3 roky.

Platba:
Platba za upgrade může být provedena pouze debitní nebo kreditní kartou.

Potvrzení:
Při objednávce je nutné poslat vaši platnou e-mailovou adresu.


Posílání detektoru:
Při posílání detektoru international budete platit pouze poštovné do USA, zpět vám bude zaslán zdarma. Na detektory zakoupené od 1.7.2014 - 31.12.2014 platí upgrade zdarma, platit budete opět pouze poštovné do USA. Instrukce na posílání detektoru naleznete v Shipping Instructions, které obdržíte na potvrzení o zakoupení upgradu. Vaše číslo zakázky musí být jasně vyznačeno na krabici, kde
ho napíšete za písmena UP ....

Camo verze F75 LTD bude upgradovaná bez camo ovládacího čela displeje. Zde je třeba upřesnit, zda chcete použít novy černý Faceplate, nebo si přejete opětovně použít váš starý v camo úpravě.

Upozornění pro international zákazníky. Jestliže budete muset řešit celní proceduru, doporučujeme následující:

-  Navštivte před posíláním celního deklaranta, který vám poradí jak na to, případně sám vypracuje JSD formulář (poplatek za 1 položku je asi 350,- Kč).

-  Ukažte před zabalením celníkům váš detektorem a doložte jim doklad o zakoupení, jeho sériové číslo odpovídající příjmovému dokladu / faktuře.

-  Kopii potvrzení se Seriál No. a dokladem o zakoupení zašlete spolu s detektorem do firmy v El Pasu. Doplňte také prohlášení, že detektor jde zpět do továrny v USA na upgrade a bude vám posílán zpět.

-  Fisher po upgradu detektoru tento váš doklad připojí ke své dokumentaci a vše společně pošle zpět pro vaše celní odbavení.


Jak objednat:

-  Klikněte nejdříve dole na políčko "Make Your Purchace Selection"

-  Postupujte dále podle Shipping Instruction na potvrzení


Upgrade 1: F75 LTD na nový F75 Ltd V2.0 nebo F75 na nový F75 V2.0 za $159,-. Upgrad 1 umožňuje zakoupení prodloužené záruky.

Upgrade 2: F75 na nový F75 Ltd V2.0 za $309,-. Upgrad 2 umožňuje zakoupení prodloužené záruky.

Upgrade 3: Upgrade je ZDARMA. Týká se všech detektorů F75 a F75 LTD zakoupených mezi 1. červencem 2014 a 31.prosince 2014. Nutnost dodání prodejního dokladu od autorizovaného dealera. Upgrad 3 rovněž umožňuje zakoupení prodloužené záruky.


Volitelná prodloužená záruka:
1 rok  -  $49,-
2 roky -  $69,-
3 roky -  $99,-

3 letá prodložená záruka je přenositelná při následném prodeji


 Make Your Purchase Selection